Jakie są najlepsze schematy kolorów biur komercyjnych?

Kolory w twoim biurze mogą osiągnąć coś więcej niż tylko pop! Plany cieniowania twojego stanu uzupełniają twój wizerunek, a także znacząco wpływają na rentowność, inspirację i ogólny stan ducha pracownika. Rozważ te wzorce, aby scharakteryzować stan swojego biura przez dość długi czas.

 

Ultra Violet: ogłoś się dzięki kolorowi roku Pantone – ultrafioletowi. Myśl o boskim odcieniu fioletu jest intensywna, niesamowita i wprowadza nastrój pewności i witalności do każdego pomieszczenia. Bez względu na to, czy Twoja przestrzeń jest obiektywna, czy wspaniała, ten odcień jest wystarczająco elastyczny, aby pasować do dowolnego planu zacienienia i może być wykorzystywany w asortymencie elementów podkreślających.

 

Regularne odcienie: dzięki biofilnemu planowi, rozwijającemu się wzorowi, który łączy części normalnego świata w najnowocześniejszy zestaw, nic dziwnego, że bogate, naturalne odcienie znajdą się w mieszance przestrzeni biurowych. Po włączeniu zielonego do ogólnego mish-mash, możesz stworzyć ulgę, która pozwoli pracownikom pozostać zaangażowanym i skutecznym przez cały dzień. Nieco opalona i ciemna barwa w połączeniu z chłodnym błękitem mogą znacznie przyczynić się do stworzenia odprężającego, nowoczesnego środowiska.

 

Delikatne Pastele: jednostki i stowarzyszenia przyjmują umiarkowany styl życia, podobnie jak wzory cieniowania! Podstawowe, wyciszone kolory, podobne do piaskoworóżowego i perłowo-ciemnego, współpracują ze sobą, tworząc nowatorski, spokojny stan, który przyspiesza odrodzenie i rozwój.

 

Dark is Back: Wielu unikało użycia ciemności w swojej wewnętrznej strukturze, jednak wszystkie ciemne pokoje odbijają się. Cieniowanie jest postrzegane jako absolutna konieczność, biorąc pod uwagę fakt, że przyjemnie pasuje do asortymentu przedmiotów, przykładów i materiałów. Od podłogi do dachu ciemność może sprawić, że każde środowisko pracy będzie wyglądać gładko, sprawnie i dominująco.

 

Od intensywnych kolorów do krótkowzrocznych wzorów, wzory na bieżący rok mogą sprawić, że twoje towarzystwo będzie się wyróżniało, jednocześnie poprawiając rentowność i ulepszając stan umysłu! W Commercial Office Environments nie możemy po prostu połączyć części nowych, ukośnych kolorów, a dodatkowo tych, które pasują do Twojego wizerunku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz posypać dzielniki, czy też dodać genialne przyrosty dzięki naszemu określeniu tekstur i okładek dzielników, konieczne jest odzwierciedlenie jedynego w swoim rodzaju skojarzenia poprzez przykłady, materiały, a w szczególności cieniowanie.

Kolory wpływają na każdego z nas. Dostarczają (podprogowo) uczucia i uczucia w każdej osobie. Nic dziwnego, że organizacje i producenci wydają gigantyczne środki pieniężne na znalezienie odpowiednich kolorów dla swoich produktów i sklepów. W ten sposób klienci pozostaną dłużej w tych sklepach, a tym bardziej dokonają zakupu. W podobny sposób prawidłowe myślenie o cieniu biura i skutecznie dobrane kolory farb biurowych mogą pomóc „powitać, zainspirować i ożywić” ziemię. W ten sposób może pomóc zwiększyć efektywność i podnieść liczbę transakcji.

 

Przeprowadzono wiele badań nad wpływem określonych kolorów farb biurowych na rutynowe prace biurowe, takie jak komponowanie, edycja, odbieranie telefonu, nagrywanie i tak dalej. Dochodzenia zostały również skierowane, aby zobaczyć wpływ wybranych cieniujących myśli biurowych na dobrobyt, wydajność, wykonanie i spełnienie pracowników. Celem każdego z tych badań jest zlokalizowanie najlepszych kolorów farb biurowych i planów, które mogą poprawić dobrobyt specjalistów i ich wykonanie, szczególnie w ograniczonych przestrzeniach biurowych. Każde badanie wykazało związek między temperamentem robotników a wybranymi myślami zaciemniającymi biuro.

 

Oto kilka wskazówek od głównych twórców i terapeutów cieniowania, aby wybrać odpowiednie kolory farb biurowych.

 

Uważaj, że neutralne kolorystycznie plany biznesowe są najbardziej odpowiednie dla prawdziwych organizacji. Biorąc to pod uwagę, mieszkańcy pomieszczeń pracy będą również decydować o kolorach farb w miejscu pracy w zależności od ich charakteru. W przypadku, gdy chcesz przekazać poczucie witalności stylistycznemu układowi, wybierz ciepłe i żywe kolory, takie jak żółty, pomarańczowy itd., Biorąc pod uwagę, że nie są one przytłaczające. Specjaliści od cieniowania Feng shui w większości sugerują jasne odcienie żółtego dla miejsc pracy, ponieważ są one przydatne w przypadku pomysłów i problemów związanych z informacjami. W celu uspokojenia uderzeń specjaliści sugerują odcienie takie jak niebiesko-zielony i tak dalej. W miejscach pracy używanych przez planistów, autorów i tak dalej można wybierać odcienie, takie jak żółty, pomarańczowy i czerwony. Dla specjalistów wykorzystanie cichych opalaczy, opalaczy i szarości pomaga kołysać psychikę, a ponadto pomaga w utrwalaniu. Bardziej chłodne kolory, takie jak niebieski i zielony, są uważane za niepokojące zawody, takie jak doradca prawny, księgowy i tak dalej, ponieważ pomoc ta ożywia odprężenie i spokój.

Zastanów się nad dostępnością pokoju W przypadku mniejszych pomieszczeń biurowych można wybrać kolory farb biurowych, takie jak biały, beżowy itp., Szczególnie na dachy, ponieważ może to pomóc w stworzeniu fantazji o większym pomieszczeniu. Z drugiej strony, ciemniejsze kolory są idealne do dużych pomieszczeń biurowych, ponieważ mogą sprawić, że pomieszczenie będzie coraz bardziej zmniejszone i wygodne.

 

Skoncentruj się na zanurzeniu cieniowania Terapeuci koloru, tacy jak Angela Wright, dodatkowo martwią się o zanurzenie cieniowania, a nie tylko samo cieniowanie. Oznacza to, że siła zacienienia jest czynnikiem, który w większości wpływa na wykonanie i zachowanie robotnika, a nie na sam odcień. Wzdłuż tych linii solidne i wspaniałe cieniowanie ożywi się, a jaśniejsze cieniowanie z niższym zanurzeniem uspokoi.

 

Zgłoś tę reklamę

 

Przeanalizujmy teraz kilka niesamowitych myśli dotyczących cieniowania biur, zgodnie z zaleceniami Angeli Wright i ich wpływu:

 

Kolor niebieski orzeźwia umysł – Angela Wright zaleca stosowanie koloru niebieskiego w miejscach pracy zaangażowanych przez księgowych lub różnych ekspertów, którzy muszą wykonywać dużo pracy umysłowej. Angela w każdym razie również sugeruje użycie niebieskiego z posypką pomarańczową, aby zrównoważyć pracę umysłu i dodać odrobinę uczucia do stylu.

 

Żółty ożywia emocje – Idealistyczne cieniowanie zapewnia idealne kolory farb biurowych, ponieważ ożywia sumienie tak jak dusza. Jest idealny dla projektantów i różnych terytoriów, gdzie wymagana jest innowacyjność.

 

Zieleń jest dla równowagi – używaj zieleni w swoich biurowych myślach, szczególnie tam, gdzie od czasu do czasu zmienia się gotówka. Zielony przynosi wyrównanie, wyciszenie i pocieszenie.

 

Efekty czerwone Body – Red pomaga pokazać jakość fizyczną i ulepszenia. Idealnie nadaje się do centrów rec, miejsc pracy, w których pracownicy tymczasowi i programiści pracują lub spotykają się z klientami, oraz w różnych przestrzeniach, w których potrzebne byłoby środowisko społeczne lub gadatliwe.

 

Znaczący nacisk kładziony jest na przypomnienie przy wyborze kolorów farb biurowych

 

Nie ma kolorów farb biurowych poza bazą. To sposób ich użycia.

 

Wybierz, na którą część wpływają kolory: Umysł / ciało / równowaga / uczucia.

 

Wybierz konkretny odcień, a następnie wybierz, jak wyjątkowo lub skromnie nasiąkniesz.

 

Kolory nie istnieją w odosobnieniu. Działają najlepiej, gdy są objęte różnymi kolorami.

 

Oto kilka najlepszych kolorów farb biurowych i cieniowania biurowego, dzięki którym możesz wesprzeć ducha robotników i poprawić swoje oferty.